.: Zase ve třech... :.
Rejny
Dva dny před Silvestrem na mě vykoukla tato fotka, zastesklo se mi po Bailey, a už to bylo... v plánu byl chlapeček, z jiného spojení... ale vše je tak, jak má být... vítej Rejny, holčičko naše :-).

.: Strážiště 2x odpolední zkoušky :.
Dazzi
Dazzi
1. zkouška LA3 - disk
2. zkouška LA3 - 2.VD - 1ch., 1 odm.

.: Svatomartinský závod družstev :.
Dazzi
No, co napsat… když už pominul nouzový stav a vrátili jsme se k tréninkům, „vymyslel“ si Dázza zranění levé zadní, a měli jsme na 3 měsíce vystaráno. Po 3 měsících klidu pomalé navyšování aktivit, posilování, vana, před dvěma týdny kratinké sekvence na M, levá zadní zdá se býti ok… no a protože jsem se moc těšila na lidi, které jsem dlouho neviděla a mám ráda Tondovy závody/parkury, rozhodla jsem se nevzdat Svatomartinské závody a Dázzovi včera aspoň ukázala L překážky a zónovky. A co dnešní závody? Největším handicapem se ukázala být moje fyzička a absence tréninků, Dázza zdá se býti v plné kondici! Našimi výsledky 2x disk a 1x 3.V jsme našemu družstvu Svatomartinské husy moc bodů sice nepřinesli, spíš naopak… ale holky, já si to tááák užila! A Dázza taky!

>>> VIDEO <<<

.: Pani Bí, bylo mi ctí... :.
Bailey
19.5.2007 - 11.10.2021

.: Kassiopea Dajavera :.
Kasička
HD A, ED 0/0, OCD free, spondyloza free

.: Výsledky z MyDogDNA :.
Dazzi
Juhuuu, skrz My Dog DNA kooonečně na druhý pokus vyhodnoceno, a Dázza čistý na vše! Měli jsme testy už z laboratoře Genomia, ale zajímal mě výsledek EAOD, který tato laboratoř doposud nenabízí.

.: Agility víkend - OK - Noční hrátky :.
DáDá vám to smysl? Noční hrátky
Opět po roce mé nejoblíbenější agility závody, a to Noční hrátky. No, letos pro mě trochu smutné, protože jen z pozice diváka a pomocníka (Dázzu drží bolavé koleno a přetížený quadriceps a hamstring), ale i tak jsem tam MUSELA BÝT! Ale aby toho smutnění nebylo moc, tak jsem se dosyta vysmála při pátečních maskách – Baru, tvoje žížala Julie byla prostě boží!!! Já jako Dáda (raději bez komentáře :-D), dohromady jsme tvořily dvojici „DáDá vám to smysl?“

>>> VIDEO <<<

Už teď se těším na další ročník 26.-28.8.2022!

.: "Mimiňáci" z Royal Fellow slaví :.
Čevík"
Miminka už nejsou dávno miminka, ale dospělí psi, kteří slaví 2 roky! Přejeme hlavně zdravíčko, protože vše ostatní mají díky svým báječným páníčkům.

Čevík se s námi podělil o vzpomínkové video, podělíme se o něj dál :-).

>>> VIDEO <<<

.: Návštěva MVDr. Beránka :.
Dazzi
Dazzling Flash of Silent Storm vidí dle MVDr. Beránka stále jako rys, aneb prostý dědičných očních vad.

.: Ukázky se psy na dětském táboře :.
ukázky na dětském táboře ukázky na dětském táboře
Ukázky výcviku psů na dětském táboře poblíž Jičína. Spolu s Klára Havlíčková jsme předvedly něco z agility, obedience, dogdancingu, triků, noseworku a následně kdo chtěl, mohl se s hafany řádně pomazlit... Mám ráda tyhle akce... nejen, že dělají radost, ale mohou posloužit i jako inspirace, že jde se psy něco víc, než jen sedni/lehni a házet balonek. Moc děkujeme za pozvání, a velké díky patří i našim psům, kteří i přes to vedro a šrumec odvedli skvělou "práci".

.: Dětský den v Krásné Studánce :.
Dětský den v Krásné Studánce
Spolu s Klárou a Lenkou jsme nejen dětem předvedly, co vše je se psy možné provozovat za aktivity. Ukázky obedience, triků, dogdancingu, agility a mantrailingu. Snad to někomu bylo inspirací :-). Haflalouni si posléze užili mazlení, děti si prolezly překážkový parkur pro psy, prostě prima akce :-).

.: Bailey 14 let :.
Bailey
Naše paní pejsková slaví 14 let! Bíbo, přejeme ti hlavně zdravíčko, a buď stále naším malým nezmarem.

.: Chewbacca Royal Fellow :.
Čevík
Chewie složil svojí první zkoušku - NHAT (Test přirozených vloh ovčáckého psa).

.: Pan Amigo slaví 11 let :.
Amigo
Pan Amigo už 11. narozky? To mi zní skoro jak omyl. Všechno nejlepší pejsku, hlavně zdravíčko - máme tě rádi!

.: Chilli Pepper Royal Fellow :.
Chilli
Syn Dazziho a Indiánky vyrazil za MVDr. Ekrem a huráááá

HD A, ED 0/0, OCD free

.: "K" vrh Dajavera slaví :.
K Dajavera
Fuf, miminka už nejsou miminky ani zdaleka. Hnědulínci, přejeme vám s taťkou Dázzou vše nejlepší, hlavně zdravíčko a príma společný čas s vašimi páníčky.

.: Štěňátka po Dazzim :.
Molly
V polské chovatelské stanici from Land of Milk and Honey se narodilo Dazzimu a Molly 6 štěňátek - 4 holky a 2 kluci. Více informací ZDE. Všechna štěňátka jsou zadaná.

.: Carcassonne Mist Ever-Ready :.
Smart
Je to zvláštní pocit, když už i nejmladší odchovaná štěňátka mají "status veterán" a jejich rodiče s námi stále žijí poměrně aktivní život :-).

.: První letošní narozky v Ever-Ready :.
Dazzi Dazzi
Náš nejmladší, Dázza, slaví 7. narozeniny :-O. Pejsek, který je tak moc "uživatelsky" příjemný! :-) Doma se s námi bude placatit na jedné hromadě, na vycházkách/výletech s ním není třeba být jako ostříž, ale prostě a jednoduše si je naplno užíváme! A když jen naznačím, že jdeme cvčit, nikdy neřekne ne! Pejsek, kterého baví nové a nové výzvy, které mě zas posunul o sakra velký kus dál... a stále posunuje. Dázzo, přejeme ti hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější... a moc se těším na další roky našeho společného soužití, které myslím moooc baví všechny zúčastněné :-).

.: RTG u MVDr. Ekra :.
Chewie
Chewbacca Royal Fellow
(Dancing Shelly Royal Fellow & Dazzling Flash of Silent Storm)
HD A, ED 0/0, OCD free, LP 0/0

Syn Dazziho a Indy je nejen hezoun a slaďouš, moc šikovný pes, ale i naprosto zdravý, juhůůůů!

.: Vrh "C" slaví 8 let :.
vrh C
Fuf, už i naše nejmladší odchovaná miminka dosáhla věku "veteránů". Ale věk je pouze číslo, "miminka", hlavně zdravíčko a ještě spoustu aktivních let s vašimi báječnými páníčky :-).

.: RTG vyšetření v Trnavě :.
Chumba
Chumbawamba Royal Fellow
(Dancing Shelly Royal Fellow & Dazzling Flash of Silent Storm)
HD A, ED 0/0, OCD free, LP 0/0

První statečná Chumba absolvovala rtg vyšetření a vše s těmi nejlepšími výsledky! Velká gratulace a díky za péči majitelce Báře, teď už holkám nic nebrání v agilitění i dalších aktivitách! :-)

.: Krásný nový rok :-) :.
Ever-Ready
Všem našim přátelům přejeme, ať je ten nový rok méně podivný, než ten letošní... ráda bych napsala, že každý máme své štěstí ve svých rukou, ale v roce 2020 to ne vždy platilo... tak či tak, věřím, že se zase blýská na lepší časy :-).