>>> Plánovaná a očekávaná štěňátka po Dazzim <<<

>>> VÍCE INFO <<<


.: Holi PÁRTY Ptýrov :.
Dazzi
rozhodčí: Petra Vyplelová

Dazzling Flash of Silent Storm
1. zkouška LA3 - dis
2. zkouška LA3 - 4.V/14, čistý běh, 4,03m/s

.: Focení na Ptýrově s Noxphics Photography :.
Bailey
Už dlouho jsem si přála mít nějaké fotky té své trojky v pohybu... tak konečně :-)

>>> Amigo <<<         >>> Bailey <<<         >>> Dazzi <<<

.: Agility tábor Šumava 21.-28.7.2019 :.
Amigo
Bailey
No, letošní tábor jsme agilitně využili tak z 50%, neb když už jsme mohli trénovat, ukopnul si Dázza drápek až na lůžko, a měli jsme volno. Ale Šumava je Šumava, nějaký ten kopeček jsme si vyšlápli, venčeníčko lesem x-krát za den, a co bylo hodně super, nekonečně mnoho terénů na nosework, což ocenili především ti neagilitně aktivní, tedy Amigo s Bíbou :-). A co ocenila panička? Týden BEZ TECHNIKY, mezi přáteli, večer u ohně... no prostě příští rok dorazíme zas! :-)

.: Očekávaný vrh "CH" Royal Fellow :.
CH Royal Fellow
Červnové rande bylo úspěšné, a Dazzi a Indy oznamují, že se na konci srpna stanou hrdými rodiči malých superhrdinů! :-) Kompletní informace o Indy najdete na webu chs Royal Fellow, další foto a video na facebookovské stránce Royal Fellow - kennel.

.: Odpolední 2x zkoušky Ptýrov :.
parkur A3
rozhodčí: Aneta Obrusníková

Dazzling Flash of Silent Storm
1. zkouška LA3 - dis
2. zkouška LA3 - 5.VD/10, 2ch, 5,22m/s (nejrychlejší čas)

.: Šampionát Ratenic :.
Dazzi
Dazzi
rozhodčí: Lucie Krejčí

Dazzling Flash of Silent Storm
zkouška LA3 - dis
agility - 3.V/11, 1chyba, 4,50m/s
jumping - dis

Ne, podle první foto nenastal konec světa... jen závody přerušil liják a buřina.

.: Námluvy :.
Dazzi
V neděli za Dazzim přijela moc sympatická a veselá fenka Indy - byla to láska doslova na první pohled :-D. Více informací na webu chs Royal Fellow.

.: Pohodové dvojzkoušky Buštěhrad :.
Dazzi
rozhodčí: Alice Boháčová

Dazzling Flash of Silent Storm
1 .zkouška LA3 - DIS
2. zkouška LA3 - 1.V/13, 1 chyba, 5,21m/s (nejrychlejší čas)

.: Narozeninýýýý :.
Dazzi
Malí "Dázzové" a "Ellinky" z chovatelské stanice od Vlkové slaví už 2. narozeniny! :-O No, malí už tedy dávnou nejsou, ale i tak, všem "štěňátkům" přejeme hlavně zdravíčko a spoustu legrace s páníčky, díky za to, že jste s námi v kontaktu! :-)

Na fotce Balrog Kessy od Vlkové :-).

.: Prima dvojzkoušky :.
Dazzi
rozhodčí: Vladimíra Čištínová

Dazzling Flash of Silent Storm
1 .zkouška LA3 - DIS
2. zkouška LA3 - 3.V/13, 1 chyba, 5,22m/s (nejrychlejší čas)
>>> 1. zkouška <<<       >>> 2. zkouška <<<

.: MR kříženců a psů bez PP :.
Dazzi
rozhodčí: Alice Boháčová

Dazzling Flash of Silent Storm
jumping - DIS
zkouška LA3 - 5.V/7 - 1 chyba, 5,01m/s (nejrychlejší čas)
>>> VIDEO ZE ZKOUŠKY <<<

.: Vyšetření oček u MVDr. Beránka :.
Dazzi
Dazzling Flash of Silent Storm
prostý očních vad

.: Dogdancingové zkoušky Hrádek n. N. :.
Amigo
rozhodčí: Petra Malá

Amigo Definitive Choice
zkouška HtM2 - 36b. - výborně


.: Libochovické agility v podzámčí :.
Dazzi
Dazzi
rozhodčí: Petr Rybář

Dazzling Flash of Silent Storm
jumping - 4./32, čistý běh, 4,28m/s
zkouška - DIS
agility - 6./29, 1 chyba, 4,76m/s (2. nejrychlejší čas)

>>> FOTO OD LUCIE PEJZLOVÉ <<<         >>> VIDEO <<<

.: Bailinčiny narozeniny :.
Bailey
Bailinka, moje první borderka, slaví už 12. narozeniny! A protože záda a ťapinky už občas zazlobí, tak ti přejeme Bailey hlavně zdravíčko! A také ať tě humor a pracovní nasazení neopouští, protože i ve 12 letech je Bailey pořád frajerka, která práci/zábavě "ne" rozhodně NEŘEKNE! Máme tě rádi, Bailey!

.: XX. Pojizerská výstava psů :.
Amigo
AMIGO - výborný 1, Vítěz třídy veteránů
rozhodčí: Olga Dolejší

Kamarádka Eva řekla "přihlaš se", tak jsem se přihlásila :-D. Respektive pana Amiga. Výstava na den přesně po 2 letech, trénink žádný, jen jsem Amiga vyčesala, a hurá poprvé do třídy veteránů. Amigo opět předvedl svůj krásný energický pohyb a tak poznámka o výborném předvedení, vynikající kondici a výborné muskulatuře PSA prostě v jeho devíti letech potěší :-).

.: Czech Open 2019 :.
Tonda a Rene
rozhodčí: Antonín Grygar, Rene Blank
DAZZI - agility I - 28./47, 3ch, 1odm, 4,92m/s
DAZZI - jumping I - DIS
DAZZI - agility II - DIS
DAZZI - jumping II - 14./45, 1ch, 4,79m/s
DAZZI - agility III - DIS
DAZZI - jumping III - DIS

>>> FOTO OD LUCIE PEJZLOVÉ <<<

.: Agility zkoušky Toulcův Dvůr :.
Toulcův Dvůr
rozhodčí: Alice Boháčová
DAZZI - 1. zkouška LA3 - DIS
DAZZI - 2. zkouška LA3 - DIS

.: Amoušek slaví :.
Amigo
Amoušek, náš nejhodnější a nejumazlenější, dnes slaví 9. narozeniny. Amoušku, přejeme ti hlavně zdravíčko a ať tě ani nadále neopouští tvá dobrá nálada a chuť do čehokoli :-) :-*.

.: Dubnový obedience víkend na Lávce :.
Dazzi
Náš obedience maraton 3 víkendy v řadě jsme zakončili intenzivkou s Ivanou Šimůnkovou. Počasí parádnické, skvělá společnost, žádný prudič, večeře, že jsme praskaly ve všech :-D. Díky moc Ivče za možnost dorazit a za její rady a postřehy, a doufám, že do našeho příštího setkání se nám s Dázzou povede vše zase o kousek vypilovat.

.: 2. zkoušky Podještědské smečky :.
Dazzi
Dazzi
DAZZI - OB3 - 210b, známka dobře, 1./3
Náš první start ve trojkách, no, co k němu říct. Body jsou takhle v součtu poněkud matoucí. Nepovedlo se nám odložení v sedě a hned první cvik stromeček - vyhnutá skočka u psa agiliťáka fakt pobaví :-D. Ale zbylé cviky hezké. Z čeho mám radost, že u všech cviků chápe jejich podstatu, a jen hold potřebujeme víc opakování, aby si vše sedlo. Moc díky všem, co mě podporují a pomáhají mi s tréninky! :-)

.: Obedience seminář s Anna Scelsa 24.-25.3.2019 :.
Anna Scelsa
Dázza
Dázza
společná
Obedience seminář s Anna Scelsa byl v mnoha směrech hodně inspirativní! S Dázzou se potýkáme s tím, že mi u některých cviků nejde zvýšit úroveň "obtížnosti" tak, jak bych si představovala, a to i přesto, že lepší provedení v možnostech Dázzi opravdu je, jen kudy na to. Bylo až neuvěřitelné sledovat, jak se dá psovi "ve 20 minutách" vysvětlit, co se mi ve cviku líbí a co ne, a to nenásilnou formou, srozumitelnou pro psa. Takhle zpětně až lituju, že jsem si sebou nevzala i Amouška, kde válčím s jeho očekáváním u mnoha cviků v obedience a neumím s tím pokročit dál - tady na semináři byl borderáček, který byl projevem a svým očekáváním jak kopie Amiga, a opět jsem byla překvapená, jak v krátkém čase dokáže svoje očekávání změnit. No prostě za tento seminář palec nahoru... a teď už "jenom" cvičíííííít :-).

>>> FOTO OD JANY KRÁTKÉ <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Řitka
rozhodčí: Antonín Grygar
DAZZI - 1. zkouška LA3 - DIS
DAZZI - 2. zkouška LA3 - DIS

.: Sraz se "štěňátky" "B" od Vlkové :.
srazová
Dázzovým a Ellinčiným potomkům je aktuálně 21 měsíců a už to nejsou vůbec štěňátka. Jsem moc ráda, že jsme se zase sešli alespoň v částečném složení - tentokrát Buddy, Kessy, Trixie a Barney. Moc díky majitelům, že máte ty své chlupáče tak rádi :-).

>>> PÁR FOTEK ZE SRAZU <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Řitka
rozhodčí: Antonín Grygar
DAZZI - 1. zkouška LA3 - DIS
DAZZI - 2. zkouška LA3 - DIS

.: Jiřičná 10.-17.2.2019 :.
Amoušek a Dázza
výlet na Kašperk
12 psů = no problem
trénink
A týden v Jiřičné je za námi, aneb "dovolená", na kterou budu ještě dlouho vzpomínat :-). Dopoledne agility tréninky s Dázzou pod vedením našeho oblíbeného pana trenéra, odpoledne hurá se vyškrábat na nějaký ten kopeček okolo Jiřičné, protože počasí prostě nemělo chybu, a škoda sedět uvnitř! Ve čtvrtek pohodičkový výlet na hrad Kašperk, v pátek prochajda po okolí se slušnou účastí 12 hafáků :-). Jsem ráda, že vyšla i chvíle zajet se podívat na místo, kam se jezdíme "dovolenkovat" v létě... Šumavo, nejdéle v červenci nás tu máš zpátky a už teď se těšíííííím! :-). Moc díky všem, co se podíleli na natáčení našich tréninků, díky tomu může mít Dázza po dlouhé době zase nové agility vííídeo.

>>> DAZZI VIDEO <<<

.: A zase narozeninýýýýýýý :.
Dazzi
Dazzi, Dázza, Dazzíček, Dacánek... prostě náš nejmladší, který dnes slaví už 5. narozeniny! Dospěl mi v moc fajn pejska a já se tak víc a víc těším na naše další společné roky :-). Dazzíčku, i tobě přeji hlavně pevné zdravíčko, ať můžeme společně realizovat moje sny! :-)

.: Narozeninýýýýýýý :.
Merlin
Ani se mi nechce věřit, že už to je 6 let, kdy se v naší chovatelské stanici narodil prozatím poslední vrh borderek. Kasio, Kuzmo, Smarte a Merline, přeji vám hlavně zdravíčko, a moc děkuji vašim majitelům za jejich péči a lásku!!! Hezké narozeniny! :-)

Autorem fotky je majitel Merlina :-)

.: Regenerační masáže a stretching psů :.
Amigo
Od minulého roku pečuje o těla našich borderek Mgr. Barbora Šulcová z DOGGURU. Jakým bylo překvapením, když jsem od kamarádky dostala dárkem poukaz na masáže a stretching psů. MOC DĚKUJU ZA TENTO DÁREK!!! Seminář to byl více než užitečný. Sice ze mě žádný masér expert nebude, ale i tak doufám, že se tímto alespoň o trochu zase zkomfortní péče o ty naše sportovce :-).

.: Fun weekend s Shauna Wenzel :.
Shauna Wenzel
Shauna Wenzel
Stejně jako loni, i letošní rok jsme začali akcí s Shauna Wenzel. Jen letos to nebyla pouze účast na přednášce, ale i na následném obedience semináři. Shauna je založením neskutečně pozitivní člověk, a moc se mi líbí, jak psi pod jejím vedením reagují na upozornění na chybu. Žádný stres, a pes se aktivně snaží nabídnout lepší variantu. Zároveň mám zapsáno spoustu tréninkových typů a moc se těším, až se s Dázzou na jeden po druhém "podíváme" :-).

Autorkou FOTEK je Martina Irglová.