Terezka a Dazzi
.: XX. Pojizerská výstava psů :.
Amigo
AMIGO - výborný 1, Vítěz třídy veteránů
rozhodčí: Olga Dolejší

Kamarádka Eva řekla "přihlaš se", tak jsem se přihlásila :-D. Respektive pana Amiga. Výstava na den přesně po 2 letech, trénink žádný, jen jsem Amiga vyčesala, a hurá poprvé do třídy veteránů. Amigo opět předvedl svůj krásný energický pohyb a tak poznámka o výborném předvedení, vynikající kondici a výborné muskulatuře PSA prostě v jeho devíti letech potěší :-).

.: Czech Open 2019 :.
Tonda a Rene
rozhodčí: Antonín Grygar, Rene Blank
DAZZI - agility I - 28./47, 3ch, 1odm, 4,92m/s
DAZZI - jumping I - DIS
DAZZI - agility II - DIS
DAZZI - jumping II - 14./45, 1ch, 4,79m/s
DAZZI - agility III - DIS
DAZZI - jumping III - DIS

>>> FOTO OD LUCIE PEJZLOVÉ <<<

.: Agility zkoušky Toulcův Dvůr :.
Toulcův Dvůr
rozhodčí: Alice Boháčová
DAZZI - 1. zkouška LA3 - DIS
DAZZI - 2. zkouška LA3 - DIS

.: Amoušek slaví :.
Amigo
Amoušek, náš nejhodnější a nejumazlenější, dnes slaví 9. narozeniny. Amoušku, přejeme ti hlavně zdravíčko a ať tě ani nadále neopouští tvá dobrá nálada a chuť do čehokoli :-) :-*.

.: Dubnový obedience víkend na Lávce :.
Dazzi
Náš obedience maraton 3 víkendy v řadě jsme zakončili intenzivkou s Ivanou Šimůnkovou. Počasí parádnické, skvělá společnost, žádný prudič, večeře, že jsme praskaly ve všech :-D. Díky moc Ivče za možnost dorazit a za její rady a postřehy, a doufám, že do našeho příštího setkání se nám s Dázzou povede vše zase o kousek vypilovat.

.: 2. zkoušky Podještědské smečky :.
Dazzi
Dazzi
DAZZI - OB3 - 210b, známka dobře, 1./3
Náš první start ve trojkách, no, co k němu říct. Body jsou takhle v součtu poněkud matoucí. Nepovedlo se nám odložení v sedě a hned první cvik stromeček - vyhnutá skočka u psa agiliťáka fakt pobaví :-D. Ale zbylé cviky hezké. Z čeho mám radost, že u všech cviků chápe jejich podstatu, a jen hold potřebujeme víc opakování, aby si vše sedlo. Moc díky všem, co mě podporují a pomáhají mi s tréninky! :-)

.: Obedience seminář s Anna Scelsa 24.-25.3.2019 :.
Anna Scelsa
Dázza
Dázza
společná
Obedience seminář s Anna Scelsa byl v mnoha směrech hodně inspirativní! S Dázzou se potýkáme s tím, že mi u některých cviků nejde zvýšit úroveň "obtížnosti" tak, jak bych si představovala, a to i přesto, že lepší provedení v možnostech Dázzi opravdu je, jen kudy na to. Bylo až neuvěřitelné sledovat, jak se dá psovi "ve 20 minutách" vysvětlit, co se mi ve cviku líbí a co ne, a to nenásilnou formou, srozumitelnou pro psa. Takhle zpětně až lituju, že jsem si sebou nevzala i Amouška, kde válčím s jeho očekáváním u mnoha cviků v obedience a neumím s tím pokročit dál - tady na semináři byl borderáček, který byl projevem a svým očekáváním jak kopie Amiga, a opět jsem byla překvapená, jak v krátkém čase dokáže svoje očekávání změnit. No prostě za tento seminář palec nahoru... a teď už "jenom" cvičíííííít :-).

>>> FOTO OD JANY KRÁTKÉ <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Řitka
rozhodčí: Antonín Grygar
DAZZI - 1. zkouška LA3 - DIS
DAZZI - 2. zkouška LA3 - DIS

.: Sraz se "štěňátky" "B" od Vlkové :.
srazová
Dázzovým a Ellinčiným potomkům je aktuálně 21 měsíců a už to nejsou vůbec štěňátka. Jsem moc ráda, že jsme se zase sešli alespoň v částečném složení - tentokrát Buddy, Kessy, Trixie a Barney. Moc díky majitelům, že máte ty své chlupáče tak rádi :-).

>>> PÁR FOTEK ZE SRAZU <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Řitka
rozhodčí: Antonín Grygar
DAZZI - 1. zkouška LA3 - DIS
DAZZI - 2. zkouška LA3 - DIS

.: Jiřičná 10.-17.2.2019 :.
Amoušek a Dázza
výlet na Kašperk
12 psů = no problem
trénink
A týden v Jiřičné je za námi, aneb "dovolená", na kterou budu ještě dlouho vzpomínat :-). Dopoledne agility tréninky s Dázzou pod vedením našeho oblíbeného pana trenéra, odpoledne hurá se vyškrábat na nějaký ten kopeček okolo Jiřičné, protože počasí prostě nemělo chybu, a škoda sedět uvnitř! Ve čtvrtek pohodičkový výlet na hrad Kašperk, v pátek prochajda po okolí se slušnou účastí 12 hafáků :-). Jsem ráda, že vyšla i chvíle zajet se podívat na místo, kam se jezdíme "dovolenkovat" v létě... Šumavo, nejdéle v červenci nás tu máš zpátky a už teď se těšíííííím! :-). Moc díky všem, co se podíleli na natáčení našich tréninků, díky tomu může mít Dázza po dlouhé době zase nové agility vííídeo.

>>> DAZZI VIDEO <<<

.: A zase narozeninýýýýýýý :.
Dazzi
Dazzi, Dázza, Dazzíček, Dacánek... prostě náš nejmladší, který dnes slaví už 5. narozeniny! Dospěl mi v moc fajn pejska a já se tak víc a víc těším na naše další společné roky :-). Dazzíčku, i tobě přeji hlavně pevné zdravíčko, ať můžeme společně realizovat moje sny! :-)

.: Narozeninýýýýýýý :.
Merlin
Ani se mi nechce věřit, že už to je 6 let, kdy se v naší chovatelské stanici narodil prozatím poslední vrh borderek. Kasio, Kuzmo, Smarte a Merline, přeji vám hlavně zdravíčko, a moc děkuji vašim majitelům za jejich péči a lásku!!! Hezké narozeniny! :-)

Autorem fotky je majitel Merlina :-)

.: Regenerační masáže a stretching psů :.
Amigo
Od minulého roku pečuje o těla našich borderek Mgr. Barbora Šulcová z DOGGURU. Jakým bylo překvapením, když jsem od kamarádky dostala dárkem poukaz na masáže a stretching psů. MOC DĚKUJU ZA TENTO DÁREK!!! Seminář to byl více než užitečný. Sice ze mě žádný masér expert nebude, ale i tak doufám, že se tímto alespoň o trochu zase zkomfortní péče o ty naše sportovce :-).

.: Fun weekend s Shauna Wenzel :.
Shauna Wenzel
Shauna Wenzel
Stejně jako loni, i letošní rok jsme začali akcí s Shauna Wenzel. Jen letos to nebyla pouze účast na přednášce, ale i na následném obedience semináři. Shauna je založením neskutečně pozitivní člověk, a moc se mi líbí, jak psi pod jejím vedením reagují na upozornění na chybu. Žádný stres, a pes se aktivně snaží nabídnout lepší variantu. Zároveň mám zapsáno spoustu tréninkových typů a moc se těším, až se s Dázzou na jeden po druhém "podíváme" :-).

Autorkou FOTEK je Martina Irglová.