.: Jiřičná 10.-17.2.2019 :.
Amoušek a Dázza
výlet na Kašperk
12 psů = no problem
trénink
A týden v Jiřičné je za námi, aneb "dovolená", na kterou budu ještě dlouho vzpomínat :-). Dopoledne agility tréninky s Dázzou pod vedením našeho oblíbeného pana trenéra, odpoledne hurá se vyškrábat na nějaký ten kopeček okolo Jiřičné, protože počasí prostě nemělo chybu, a škoda sedět uvnitř! Ve čtvrtek pohodičkový výlet na hrad Kašperk, v pátek prochajda po okolí se slušnou účastí 12 hafáků :-). Jsem ráda, že vyšla i chvíle zajet se podívat na místo, kam se jezdíme "dovolenkovat" v létě... Šumavo, nejdéle v červenci nás tu máš zpátky a už teď se těšíííííím! :-). Moc díky všem, co se podíleli na natáčení našich tréninků, díky tomu může mít Dázza po dlouhé době zase nové agility vííídeo.

>>> DAZZI VIDEO <<<

.: A zase narozeninýýýýýýý :.
Dazzi
Dazzi, Dázza, Dazzíček, Dacánek... prostě náš nejmladší, který dnes slaví už 5. narozeniny! Dospěl mi v moc fajn pejska a já se tak víc a víc těším na naše další společné roky :-). Dazzíčku, i tobě přeji hlavně pevné zdravíčko, ať můžeme společně realizovat moje sny! :-)

.: Narozeninýýýýýýý :.
Merlin
Ani se mi nechce věřit, že už to je 6 let, kdy se v naší chovatelské stanici narodil prozatím poslední vrh borderek. Kasio, Kuzmo, Smarte a Merline, přeji vám hlavně zdravíčko, a moc děkuji vašim majitelům za jejich péči a lásku!!! Hezké narozeniny! :-)

Autorem fotky je majitel Merlina :-)

.: Regenerační masáže a stretching psů :.
Amigo
Od minulého roku pečuje o těla našich borderek Mgr. Barbora Šulcová z DOGGURU. Jakým bylo překvapením, když jsem od kamarádky dostala dárkem poukaz na masáže a stretching psů. MOC DĚKUJU ZA TENTO DÁREK!!! Seminář to byl více než užitečný. Sice ze mě žádný masér expert nebude, ale i tak doufám, že se tímto alespoň o trochu zase zkomfortní péče o ty naše sportovce :-).

.: Fun weekend s Shauna Wenzel :.
Shauna Wenzel
Shauna Wenzel
Stejně jako loni, i letošní rok jsme začali akcí s Shauna Wenzel. Jen letos to nebyla pouze účast na přednášce, ale i na následném obedience semináři. Shauna je založením neskutečně pozitivní člověk, a moc se mi líbí, jak psi pod jejím vedením reagují na upozornění na chybu. Žádný stres, a pes se aktivně snaží nabídnout lepší variantu. Zároveň mám zapsáno spoustu tréninkových typů a moc se těším, až se s Dázzou na jeden po druhém "podíváme" :-).

Autorkou FOTEK je Martina Irglová.