.: Callisto Kasia Ever-Ready :.
Kasia
Kasia s paničkou se zúčastnily agility závodů. Moc děkuji za zaslání videa z jumpingu a držíme palce do dalších běhů :-).

>>> VIDEO <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Amigo
Huráááá, po dvou měsících zase jednou s Amigem na startu! Jako již tradičně „řitkovské“ zkoušky posuzoval Antonín Grygar. Parkury byly hezké a běhavé, vždy s nějakou tou pastičkou.
1. zkouška LA2 – 6.V – ČISTÝ BĚH
2. zkouška LA2 – dis

.: Dazzi vííídejo :.
Dazzi
Podzimní nedělní odpoledne byla věnována Dazzimu, kterého jsem nahlásila na kurz agility pro začátečníky v Podještědské smečce v Liberci. Videí sice z kurzu moc nemáme, jen ze dvou tréninků + něco z tréninku v Turnově… jak jsme začali se zónami a pomaloučku i se „slalomem“… pokračování zase někdy příště :-D.

>>> VIDEO <<<

.: Ukhta dog show - "Sláva na Severu" :.
Misty
CARCASSONNE MIST EVER-READY
V1, CAC, BOB, BIG-1, BIS-2!!!


Tímto Smart splnil podmínky pro udělení titulu ŠAMPION RUSKA! Irina a Smart, já jsem na vás oba táááák mooooooc hrdá! :-)

.: Callisto Kasia Ever-Ready :.
Kasia
A tentokrát tu máme pár fotek Kasii, z agility Kiev :-).

>>> FOTKY <<<

.: Klubový šampion BCCCZ Bailes Dajavera :.
Bailey
Hurá, hurá, 3x hurá!!!! Sice je panička trubka, a kdybych si body zkontrolovala dřív, mohla být Bailinka klubový šampion už letos, ale což, my si do toho září 2015 počkáme! :-)

Podmínky pro získání titulu Klubový šampion BCCCZ se nám povedlo získat v poměru 31:70 (31 bodů za výstavy - 1x r.CAC, 1x V2, 4x V3, 1x V4, 70 bodů ze zkoušek - ZZO, ZOP, BH, ZPU-1, LA1, LA2, FPr1, FPr2, OB-Z, FPr3, STPr1).

.: Intenzivní trénink s Petrou Haspeklovou :.
Amigo
Tréninku agility s Petrou jsem se účastnila poprvé, a bylo to super. Trénink byl zaměřený na rozvíjení rychlosti/projevu psa na parkuru, ale zároveň aby pes dokázal i ve velké rychlosti ukočírovat své emoce. A druhá věc, pracovali jsme na odbourání přílišného sledování psovoda a tím samostatném tahu na překážky, plus jsme se zaměřili i na správné točení na překážkách. Dopoledne trénoval p. Amigo, odpoledne Dazzi :-).
>>> DAZZI VIDEO <<<

.: Amigo je zase ještě větší žampion :-) :.
Amigo
Tááák, a řešení restů je tu! Minulý čtvrtek jsem rozeslala obálky s mými resty, a z první z nich už mám i výsledek zpět, aneb černé na bílém, že pan Amigo je

ČESKÝ ŠAMPION

, juhůůů! Takže kdo jste mu ještě nezačal vykat, je na čase toto změnit! :-D

.: Canicross Syktyvkar :.
Amigo
Carcassonne Mist Ever-Ready – 1. místo ve třídě otevřené (3km)

Velká gratulace do Ruska! :-)

.: KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy :.
parkur
trojefky
A opět něčím jiný závod, protože jsme se ho jako Agility klub Turnov zhostili v roli pořadatelů. Něco se nám povedlo více, něco méně, ale hlavně že na place vládla dobrá nálada a ani počasí nás naštěstí nevypeklo. No, naše sobotní běhy byly katastrofa, nesoustředěné, víc ale z mé strany, než ze strany Bey a Amiga, v neděli jsem už na place měla pouze Amiga, kdy se nám povedlo zaběhnout jumping – 12. místo, a až do kladiny to vypadalo hodně nadějně, že se dosprintujeme i do konce agility. Ale před kladinou jsem Amigovi utekla, ten naběhl ze šikma, celou kladinu přebalancoval a pravými tlapami si celou dobu hrabal o kraj kladiny, až jsem čekala, zda sletí nebo nesletí… no, nesletěl, ale mé čekání mělo za následek rychlý disk hned posléze, kdy jsem nebyla včas u tunelu – škoda škoda. Z Amigova kaskadérského kousku byl naštěstí jen klid na pár dní, kdy trochu odlehčoval naraženou přední packu, ale nyní už je naštěstí zase v pořádku :-).

.: Callisto Kasia Ever-Ready :.
Kasia
Na Ukrajinské televizi proběhla reportáž o agility, kde se objevila i "naše" Kasia. Vidět ji můžete hned na začátku, a poté od 0:38 i s její majitelkou :-).

>>> REPORTÁŽ <<<

.: O POHÁR MĚSTA DĚČÍN :.
Amigo
Amigo
Amigo
Miluju hurá akce, neplánované… prostě mám náladu a chuť, tak jedu. A tak tomu bylo se závody v Huntířově, které posuzoval Antonín Grygar. Běhala jsem pouze s Amigem, doprovod nám dělal Dazzi a jeho psí kámoš Doors s Klárou. No, výsledky nijak valné… u jumpingu mi p. Amigo zdrhnul ze startu a usmyslel si, že si tento běh užije po svém, ok. Ve zkoušce jsme běželi krásně čistě, až na OUT, který jsem psychicky OPĚT nedala a byl z toho dis… jooojooo. Když jsem si prohlížela parkur agility, musela jsem se smát, protože to byla tedy výzva, a tak jsem to i pojala. Ale juhůůů, výzvu jsme pokořili, a bylo z toho 10.místo/29! :-D Byla zde i možnost připlatit si na místě zkoušku navíc, p. Amigo plný energie, ok, jdeme do toho. Povídáme s Klárou, povídáme… až jsem zjistila, že jsem absolutně nezaregistrovala přestavbu a už vůbec ne prohlídku!!! :-D No, fajn, profíci chodí občas bez prohlídek, proč si to taky nezkusit! Jen oni mají pak asi jiný výsledek :-D.

.: APPLE CUP :.
Bailey
Amigo
Amigo
Tyto závody byly naší první zkušeností s paní rozhodčí Jaroslavou Podmolovou. Škoda toho počasí, chvílemi jen pršelo, na malé pejsky obvykle lilo. Velké dík paní rozhodčí, že parkury počasí přizpůsobila! :-) Startovala jsem s Amigem i Bey… a z obou mám tentokrát neskutečnou radost. Bailinka absolvovala letos pouhé 4 agility tréninky, a i přesto se opravdu snažila… jen u zkoušky mě vyštěkala u tunelu a u slalomu, ostatní běhy mastila, co jí její krátké nožky stačily :-).
AMIGO
jumping – DIS
LA2 – dis
agility – 2./31 – ČISTÝ BĚH, 4,78m/s
BAILEY
jumping – 16./31, 4,39m/s
LA2 – dis
agility – 9./31, 4,49m/s

>>> FOTKY OD AGILITY MB <<<

.: Táborové agilitění :.
Amigo
Amigo
Amigo
Každý rok tábor začíná/končí agility závody, nejinak tomu bylo i letos, tábor jimi končil. Ačkoli Bailinka netrénovala, na závody jsem přihlásila i ji. No, chvílemi jsme si moc nerozuměly a téměř štěkaly jedna na druhou, hmmm. Amigo hopkal hezky, jen jsem si nabila nos na svých obvyklých chybách – aneb havajská tanečnice v mém podání u „outu“, až z toho je dis… a po zastavené zóně na kladině si vybral sám, kam půjde a neřídil se mnou, já se ještě otočila, kam jde, tím jsem mu to rameny potvrdila… no jééé, na tomto musíme zapracovat, neb s tím bojujeme opravdu pravidelně :-/.
AMIGO
LA2 – 2/13 – 1ch, 4,71m/s
LA2 – dis
jumping - dis
BAILEY
LA2 – 6/13
LA2 – dis
jumping - dis

.: Agility tábor Hamrníky :.
Amigo
Dazzi
Dazzi, Bailey, Amigo
Jak já mám ty Hamrníky a okolí ráda! Proto jsem ani letos nemohla chybět na agility táboře s Antonínem Grygarem. Pan Amigo trénoval jako o život, asi mu tamní „podnebí“ také sedí :-). Trošku neplánovaně měl své soukromé výcvikové lekce i Dazzi, s kterým jsme pracovali na odolnosti na startech, a pomocí motivačních her rozvíjeli jeho soustředěnost, rychlost a drive. Bailinka si užívala houbaření x-krát denně, šištiček + jsme pracovaly na korektním označování předmětů, které hodlám něěěkdy zúročit u dalšího stupně zkoušky STPr. No, tábor utekl jako voda, a nezbývá, než se začít těšit na další, kterého bychom se měli zúčastnit v únoru :-).

>>> AMIGOVO VIDEO Z TÁBORA <<<
>>> FOTKY OD EVY ŠORŠOVÉ <<<

.: Noční hrátky 2014 :.
Amigo
Tyto noční hrátky jsme si snad užili ještě víc, než ty loňské. Dohárávající Bailinka zůstala doma, takže běhacího parťáka jsem měla pouze v Amigovi + se jel s námi socializovat Dazzi. Jako již tradičně, některé běhy jsme zaběhli lépe, jiné hůř. Dokonce se nám povedlo kvalifikovat se do nočních finále jednotlivců i družstev :-). Největší legrací byl pro mě asi běh v maskách. Bára vymyslela, že se převlékneme za naše psy, výsledek viz foto vlevo :-D. A i letos jsem si půjčila pejska pro Charlieho běh, Evinu Issinku, a p. Amigo se proběhnul hned se dvěma náhradními tetami. Příští rok chci jet zase!!! :-)

.: O pohár PPP :.
Amigo
Amigo
Do Jičína to nemáme daleko, ještě závody posuzoval Rene Blank, který loni posuzoval „můj“ Top indoor cup, takže volba byla jasná – JEDEME! Jen Bailinka s háráním v nejlepším zůstala nakonec oproti původnímu plánu doma, a jel „jen“ Amigo, ale ještě že. Panička, tedy já, si vzala asi mozkové volno, a jen jsem se po parkuru motala a motala, neschopna se koncentrovat ani nějak rychleji pohnout… takže skóre bídné, 3x dis.

.: Výstava psů Kirov :.
Smart s Irinou a Lanou
CARCASSONNE MIST EVERY-READY - V1, CAC, BOB, BIG-3

Tak ještě větší než obrovská gratulace míří do Ruska Smartovi a jeho paničce!! :-)

.: Bailinka „na zkušené“ :.
Bailey
Už dlouho mě lákalo vyzkoušet vyhledávání předmětů, a k tomu vázající se zkoušky StPr1-3. V tréninku to vypadalo moc hezky, a sice mi jako samoukovi byly nějaké věci ze zkušebního řádu nejasné, ale i tak jsem se rozhodla vyrazit na zkušenou, i kdyby to nedalo na zkoušku, nasbírat aspoň zkušenosti. Tak na zkoušku StPr1 nám to sice dalo, ale že bych byla s naším výkonem spokojená, to se moc říct nedá. Ale minimálně jsem si s panem rozhodčím ujasnila některé věci ohledně správného provedení, a můžeme pokračovat v dalším tréninku :-).

.: Trmice – 3x zkoušky :.
Trmice
Poprvé jsem se vypravila na agility rozhodčí Katku Lerlovou. Z mé strany to byla taková hurá akce, původně jsem si chtěla dát chvíli pauzu, ale co, odpočívat budeme jindy :-D. Parkury byly běhavé a pro mě opravdu zajímavé, protože byly něčím zase jiné. V kategorii LA2 závodilo 15 psů. Bohužel se mi povedlo ukoncentrovat pouze první běh, kde jsme s Amigem skončili na 2. místě. Ve druhé zkoušce jsem se otočila, myslela, že psa posílám na houpačku, a ouha, houpačku jsem měla po své levé straně a přede mnou skočka :-D. Ve třetí zkoušce se mi stalo to, co snad ještě nikdy, 2x!! jsem nevěděla, kam pokračuje parkur… takže byl náš běh uááá sem, uááá tam… a vydiskovali jsme se na 3 odmítnutí, kupodivu ne na jiné překážce, jak bych spíš očekávala. A teď už si opravdu dáváme na chvíli zase závodní pauzičku a budeme si užívat léto :-).

.: Výstava „Světla ze severu evropské části“ :.
Smart
rozhodčí: Yana Gavrilova (RUS)
CARCASSONNE MIST EVERY-READY - V1, CAC, BOB

Velká gratulace do Ruska Smartovi i jeho majitelce!! :-)

.: ACANA SIRIUS CUP :.
Amigo
Dazzi a Amigo
Dazzi a Amigo
Aneb agility závody v Opatovicích, s „mou“ oblíbenou rozhodčí Alicí Boháčovou :-). V Opatovicích bylo pekelné vedro, ale hezky… milí pořadatelé, kantýna vybavená pro horké počasí… pro pejsky k dispozici vanička s vodou a venkovní sprcha, a krásné parkury. Tentokrát jsem běhala jen s p. Amigem, a oba naše dny probíhaly v podstatě shodně. První běh DIS, druhý běh doběhnutý, ale fuj a třetí běh s jednou laťkou :-D.

SOBOTA
Jumping – DIS
LA2 – 10.VD/20, 4,78m/s
Agility – 12.místo/43, 4,36m/s
NEDĚLE
Agility – DIS
LA2 – 7.D/18, 3,88m/s
Jumping - 8. místo/39, 4,37m/s
>>> VIDEO <<<

.: NVP Mladá Boleslav :.
Amigo
Amigo
Amigo
Rozhodčí: Jadwiga Niciewicz
AMIGO DEFINITIVE CHOICE – V2, r. CAC

Letos jsem hlásila pouze dvě výstavy, Klatovy a tuto, abych se s p. Amigem pokusila dokončit titul Českého šampiona. To se nám povedlo již v Klatovech, a tak se mi do Boleslavi moc nechtělo, aby ještě p. Amigo nedostal VD na závěr jeho výstavní kariéry. Ale r.CAC není tak špatné zakončení, tak minimálně na chvíli (než mi to začne chybět :-) ) říkáme výstavám sbohem a budeme „jen“ sportovat.

Jen taková „malá“ statistika – p. Amigo absolvoval 30 výstav, z čehož jen 6x neovlivnil pořadí na prvních 4 místech a naopak 10x mu byla zadána známka V1! Absolvovali jsme 6 národních výstav, 14 mezinárodních, 7 klubových, 2 speciální a 1 krajskou výstavu. Celkem Amigo obdržel 4x VD, 2x V bez pořadí, 2x V4, 5x V3, 7x V2, 10x V1. Mimo to se nám povedlo nasbírat 2x CAJC, 6x CAC, 5x r. CAC, 1x CAC ČMKU, 1x Vítěz třídy, 1x Krajský vítěz, 1x Národní vítěz, 1x Vítěz speciální výstavy a 2x BOB!!

Kompletní výsledky výstav vč. posudků a fotek jsou doplněny v záložce >>> AMIGO - VÝSTAVY <<< .

.: Dazzi začíná s agility :.
Dazzi
Doposud se Dazzi učil jen prvky na zemi, na bedýnce, či s kuželem + probíhat tunýlek… nyní již zkoušíme zapojovat překážky a běhat krátké sekvence. Z našich prvních čtyřech tréninků máme i videa, za jejich natočení díky Kláře a Markétě :-).

>>> VIDEO <<<

.: Za bílými tygry :.
Bailey
Amigo
Bailey
Tuto neděli jsme vyrazili směr Praha Kyje, kde agility zkoušky posuzovala Alice Boháčová. Pan Amigo mi udělal velkou radost, protože kooonečně jednou nepojal zónové překážky jako skokové, ale opravdu jako zónové, plus jako bonus krásně nabíhané slalomy. Bailinka byla trochu potvůrka… slalom nenaběhla dobře ani jeden, a se zónami se mnou dost laškovala… ale když si vezmu, že ona trénuje opravdu nárazově, tak běhala vlastně moc hezky :-D :-).

AMIGO
LA2 I. – 9.VD, 2ch, 4,7m/s
LA2 II. – 6.V, 1ch, 5,12m/s
LA2 III. - dis
>>> VIDEO <<<
BAILEY
LA2 I. – dis
LA2 II. – 10.VD, 2ch, 1o, 4,49m/s
LA2 III. – 8.D – 2ch, 2o, 3,7m/s
>>> ?? VIDEO <<<

.: Callisto Kasia Ever-Ready :.
Amigo
Díky moc majitelům Kasii za nové fotky. Jak je vidět, Kasia má o zábavu a aktivity postaráno :-).

>>> FOTKY <<<

.: NVP Klatovy :.
Amigo
Amigo
Amigo
Amigo
rozhodčí: MVDr. František Šimek (CZ)
AMIGO DEFINITIVE CHOICE - V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB

No, co k této výstavě dodat - po 4h spánku a 2,5h za volantem jsem si opravdu moc přála získat CAC. Pan rozhodčí to docela sekal, u psů ve třídě mladých a otevřené ani titul nezadal, takže se mi moc lehce do kruhu nenastupovalo. Ale ano ano ano, vyšlo to, p. Amigo získal CAC, kterým zároveň dovršil podmínky pro získání titulu ČESKÝ ŠAMPION! A když se nám povedlo vyhrát BOB nad fenkami ze třídy mladých a vítězů, tak si mou radost opravdu nedokážete představit! :-) Moc děkuji panu rozhodčímu za opravdu příjemné vystupování v kruhu... a zároveň on byl tím rozhodčím, u kterého jsme víc jak dva roky zpět dokončili titul Českého junioršampiona, a nyní i Českého šampiona :-). Také díky za příjemnou společnost Míše s Jolanou, Jolance zároveň za fotky z výstavy... a mému drahouškovi, že se mnou ten dlouhý den absolvoval!

>>> FOTKY <<<

.: Dazzi poprvé u oveček :.
Dazzi
Když jsem postřehla, že se skupinka z Liberce chystá na pasení k p. Linhartovi do chs Gulden Land, rozhodla jsem se, že se s Dazzim přidáme, vyzkoušet, co v něm je a není. K ovečkám se dostal poprvé v životě, a i když moc nevěděl, co s nimi, tak zájem měl... více uvidíme třeba časem...

>>> VIDEO :-))) <<<

.: Trénink s Pavlinou Bohunovou :.
Dazzi
Amigo
Ve čtvrtek jsme v komplet sestavě vyrazili na trénink k Pavle. Dazzi to měl spíš jako socializaci s dětičkami, které viděl víceméně poprvé. Ze začátku to bylo bojím bojím, ale po chvilce byl s kluky největší kámoš :-). S Bailey a Amigem jsem se už zapotila... moc díky Pavle za vážně super tréninkové rady! Tipů mám zapsaných víc než dost, teď ještě vše postupně uvést do praxe. Díky díky díky... a to i za nafocené fotky! :-)

>>> FOTKY OD PAVLINY BOHUNOVÉ <<<

.: 15.-17.6.2014 Tréninkový maraton :.
Amigo
Amigo
Dazzi
Dazzi
Teď jsem tréninky trochu flákala a taky už to podle toho začlo vypadat - latičky dole, zóny všechno jen ne zastavované… takžeeee, hurá zase do SYSTEMATICKÝCH tréninků! V neděli jsem vyrazila s p. Amigem směr Beroun, na předposlední předprázdninový trénink s Antonínem Grygarem, zaměřený spíše na psovoda a tím správné vedení psa. V pondělí jsme vyrazili na první trénink s Bárou Samkovou, tentokrát ve složení Amigo a Dazzi. Pro Amiga náplň jasná – správné a rychlé provedení zónových překážek + těsné stáčení okolo bočnic, abychom dali sbohem jeho „leteckým dnům“. Pro Dazziho to byla první agility lekce, při které jsme načerpali návod, jak si pohrát se zónami, se stáčením – prozatím na kuželu, a jak na to, aby uměl Dazzi sám táhnout dopředu a nefixoval se pouze na pohyb se mnou. V úterý jsme zamířili do Turnova, do našeho domovského agility klubu, tentokrát zůstal p. Amigo doma a jela trénovat Bailinka s Dazzim. Pro Bailey to byly sekvence na radost, ne moc točivé, prioritou bylo, aby nestíhala přemýšlet nad skoky a mastila – cíl splněn :-). V pauzách jsem si s Dazzim udělala jen tunýlky a nějakou tu „poslušnost“ mezi ostatními pejsky, aby se učil pracovat i v rušnějším prostředí než doma či na louce. A ve středu? Ve středu jdeme pouze a jen do lesa na dlooouhou vychajdu, protože toho má panička po těch 3 dnech dost :-D.

(Autorkou použitých fotografií je Zuzana Pecháčková)

.: Mezinárodní mistrovství ČR border collií v agility :.
Amigo
Amigo s Dazzim
večerní leháro s Hedou a Amoušem :-)
I letos jsme vyrazili na mistrovství borderek do Strážnice, jen tentokrát došlo k malé obměně našeho družstva. Bailinka zůstala doma a místo ní startovala Eva s Berrynkou, zbytek členů – tudíž Alča s Hedou a Leelou a já s Amigem – zůstala beze změny :-). Parkury stavěli Jiřina Máčková, Mirja Lapanja a André Mauer. S p. Amigem jsme se moc nevytáhli. Doběhli jsme pouze dva běhy - agility A1 a agility družstev, zbylé běhy byly některé hezké, některé totálně pomotané… ale měly společný znak – opět hodně latiček a nehezké zóny.

>>> FOTKY OD LUCKY BASTOVÉ <<<

>>> VIDEO - SESTŘIH TOHO LEPŠÍHO :-) <<<

.: Czech Open :.
Amigo
Ve dnech 31.5.-1.6.2014 se ve Skochovicích konalo Czech open, kam jsem odjela pouze s p. Amigem. Závod organizátorsky na jedničku, nápadité parkury od pánů Glabazni a Grygara, příjemná atmosféra… a přesto mi závod vůbec nesedl, radši bych se po předchozím víkendu viděla kdekoli jinde, než na agility :-). Podle toho i naše běhy vypadaly…

.: Dazzi ve „filmu“ :-) :.
Dazzi
Konečně jsem se dopracovala k tomu, abych Dazzimu sestříhala video z útržků, které jsem postupně nasbírala ve dnech 12.-26.5.2014. Takže tu je výsledek toho, co vše s Dazzim v jeho 3,5 měsících děláme a neděláme :-).

>>> VIDEO <<<

.: 24.-25.5.2014 KOZA CUP
aneb závod u Zrcadlové kozy :.
Amigo
Bailinka
Bailinka
Tento závod byl něčím jiný… a to tím, že jsem se ho jako členka agility klubu Turnov účastnila nejen v roli závodníka, ale i v roli pořadatele. Obávaná předpověď v podobě propršené soboty se naštěstí nevyplnila, a tak až na pár kapek v sobotu nás provázelo slunečné počasí, dobrá nálada a zajímavé parkury, které stavěl a posuzoval p. Antonín Grygar. Ne moc chytře jsem se tentokrát rozhodla závodit s Bailey i Amigem, ale tím, že jsem si parkury prohlížela stylem, že jsem koukala, zda jsou dobře připevněné tunely, latičky správně, čísla na dobrém místě atd., tak jsem si v konečné fázi běhy ani pořádně nepamatovala :-D. Některé běhy se nám alespoň částečně povedly, jiné vůbec… radost mám ale z Bailinky, která se v nedělním agility umístila na 4. místě z 32 large psů :-).

>>> VIDEO <<<

.: Bailinka je zase o rok starší… :.
Bailinka
Bailinka oslavila již 7 let, uf uf. Na její šílenosti a rozumu to však stále nic nezměnilo a doufám, že tomu tak bude ještě pár dalších let. Bailinko, VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hlavně zdravíčko!! :-)

>>> FOTKY <<<

.: Havlovice OPSION 033 :.
Havlovice
Havlovice
I do Havlovic se mnou odjel pouze Amigo, kde parkury stejně jako v Boleslavi stavěla Michaela Glossová. Amigo běhal soustředěněji než před týdnem, ale i tak latičky lítaly a o zónách nemůže být moc řeč :-/.
1. LA2 – 10.VD/21
2. LA2 – 12.VD/21
3. LA2 – DIS

>>> VIDEO <<<

.: Mladá Boleslav – May Cup :.
Boleslav
Agility závody stavěla a posuzovala Michaela Glossová. Tentokrát mě Amigo opravdu zlobil. Uteklý start, odskákané zóny, spousta poshazovaných latiček… no prostě vrrrr. Agility a jumping DIS, zkouška LA2 20.VD/28.

.: Krokodýlí hry :.
Dazzi s Amigem
Pan Amigo se nám vrátil do štěněcích let a vyžívá se v hraní s Dazzim... doufejme, že to klukům vydrží, protože je vážně zábava je pozorovat :-).

>>> VIDEO <<<

.: Amaroq Rose Ever-Ready :.
Amy
Už je to tři roky, co se v naší chovatelské stanici narodilo první štěňátko, dcera mé Bailey a Gingerbell Zio Frank - Amaroq Rose Ever-Ready - "Amy". Amynko, přejeme ti všechno nejlepší a ještě hodně zábavy s tvými páníčky! :-)

.: Connemara Cider Ever-Ready :.
Merlin
"C" štěňátkům je aktuálně 14 měsíců a tentokrát pár fotek Merlinka :-).

>>> FOTKY <<<

.: Fotky našich masožravců :-) :.
Bailey
Pár fotek našich masožravců v Ever-Ready ... aneb pozor, kdo k nám vstupujete! :-)))

>>> FOTKY <<<

.: Dazzi :.
Dazzi
Udělali jsme si vycházku okolo oveček... Dazzi se tvářil zaujatě, snad se mu budou líbit i v budoucnu :-).

.: Čtvrté narozeniny p. Amiga :.
Amigo a dort
Amigo už čtvrtý dort? Uf, je to tak!!! Miminko moje, buď pořád tím mým rozumným a přesto veselým a bláznivým! :-) Přání všeho nejlepšího letí i k Amigovým sourozencům! :-)

.: Seznamka s Dazzim :.
Dazzi
Protože i moji kolegové byli na Dazziho zvědaví, jel se Dazzi podívat, kde pracuju. Se všemi byl kamarád, mazlil se a ani nové prostředí mu vůbec nevadilo :-).

.: První noc a první ráno v novém domově :.
Dazzi a Amigo :-)
Dazzi byl v noci opravdu hodný, spinkal celou noc jako miminko. Ráno ho již čekalo bližší seznámení s Amigem a Bailinkou. Oba dospěláci ho zatím berou jako senzaci a pořád se na něho chodí koukat, tak snad jim to vydrží :-).

>>> VIDEO DAZZIHO S BEY A AMIGEM <<<

.: Dazzi je doma!!! :-) :.
Dazzi, Schwups, Smile a já :-)
Dazzi cestou domů :-)
Sice o týden později, než bylo plánováno, ale Dazzi je konečně doma! Cestou domů byl moooc hodný – ani nebrouknul, mazlil se, kousal si kostičku, spinkal, či mi seděl na klíně a koukal se ven. Ani doma neřešil, že je v novém prostředí, hrál si a běhal IHNED po příchodu… jen z Bailey a Amiga nebyl první večer moc nadšený.

>>> VIDEO Z CESTY DOMŮ <<<

.: Návštěva v „of Silent Storm“ :.
Dazzi a já :-)
Dazzi a já :-)
A je rozhodnuto, na konci března k nám přibyde nový psí kamarád, jak jinak než borderka, Dazzling Flash of Silent Storm – „Dazzi“ – plánovaný jako posila v agility k panu Amigovi a parťák na stopování k Bailince. Děkuji moc Katje za pozvání na tento víkend, kde jsem se mohla seznámit s ní jako chovatelkou, štěňátky, jejich rodiči, prostředím, kde štěňátka vyrůstají… a s chodem a fungováním Katjiny smečky :-) .

>>> VIDEO <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Amigo
???

>>> ??? VIDEO <<<

.: Agility tábor Jiřičná 10.-16.2.2014 :.
Paní Foxová, Mates a pan Amigo :-)
p. Amigo na výletě
jízdárna Jiřičná
Týden na Šumavě měl být kombinací agility a lyžování, ale člověk míní a počasí mění. Na dopoledních agility trénincích s Antonínem Grygarem se nic nezměnilo, jen odpolední lyžování jsme vyměnily za turistikování. Poprvé mě doprovázel pouze p. Amigo, Bailey zůstala doma s taťkou. Příště jedeme zase v komplet sestavě, protože je to prostě DIVNÉ! P. Amigo si ale své jedináčkovství více než užil, a snad jsme i trochu pokročili v trénincích. Intenzivněji jsme se zaměřili na rychlé provedení zónových překážek - kladina už vypadá docela pěkně, áčko jak kdy, podle toho, jestli má p. Amigo čas přemýšlet nebo prostě valí a nepřemýšlí :-). Díky za prima týden a hurá zase domů...

>>> VIDEO <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Řitka
A po měsíci zase agility zkoušky v Řitce a p. Amigo 2x dis, ojojoj. Naše běhy vypadaly na začátku vždy tááák nadějně, dokud jsme se nediskly, pak už to stálo prostě za prt! :-/

>>> VIDEO <<<

.: Mistyho úspěšný víkend :.
Misty
Mity
Klubová výstava border collií
rozhodčí: Alan Jones
CARCASSONNE MIST EVER-READY - Nejlepší junior (Vítěz národního klubu)

International dog show Perm
rozhodčí: Anna Albrigo (IT)
CARCASSONNE MIST EVER-READY - V1, JCAC

Tímto Smart splnil podmínky pro udělení titulu JUNIOR ŠAMPION RUSKA! Irina a Misty, obrovská gratulace, mám opravdu velkou radost! :-)

.: Vrh "C" Ever-Ready slaví 1 rok! :.
Bailey a Amigo
Merlinek
Je to jako včera, kdy se narodil Bailinčin poslední vrh - vrh "C". Miminka naše, přejeme vám hlavně zdravíčko a i nadále spoustu zábavy a prima dní společně s vašimi páníčky! :-)

Musím se podělit i o fotku z Merlinkovy oslavy :-).

Nedalo mi to, a připojuji ještě jedno vzpomínkové VIDEO
na jeden moc prima víkend, který jsem strávila s tehdy šestitýdenními štěňátky a přáteli na chatě :-).

.: Aktualizace fotogalerií :.
Bey a Ami
Poslední dobou aktualizuju spíš jen novinky, ale ostatní sekce váznou - ale - pracuje se na tom :-). Tentokrát jsem zpětně doplnila vybrané foto za roky 2012, 2013 a založila alba 2014 k Amigovi i Bey :-)

>>> AMIGOVA FOTOGALERIE <<<
>>> BAILINČINA FOTOGALERIE <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Řitka
A opět agility v naší oblíbené Řitce a s naším oblíbeným trenérem/rozhodčím p. Grygarem :-). Naše výsledky to sice stále nenapovídají, ale s Amigem jsme udělali velký pokrok, aktuálně nejvíce v provedení zón :-). 1. zkouška A2 - dis, 2. zkouška A2 - 9.D.

.: Coniraya Brownie Ever-Ready :.
Kuzma
Děkuji moc do Ruska za nově zaslané fotky Kuzmy, tentokrát z tréninku agility. Kuzma Bailey nezapře jak tělem, pohybem, tak i výrazem tváře :-).

>>> FOTKY <<<

.: Jak na nový rok, tak po celý rok :.
výlet
...proto jsme si udělali výšlap na Chatu Pláně. Sice v mlze a mrazíku, ale stálo to zato, a doufám, že celý tento rok bude stejně aktivní, jako byl tento první den v roce! :-)