BAILES DAJAVERA
* 19.5.2007 + 11.10.2021
    Bailey byla mojí první borderkou a zároveň velkou učitelkou. Milovala veškerou aktivitu, kterou jsem jí kdy nabídla, ale zároveň byla doma příjemným klidným společníkem. Díky jejímu výbornému nosu jsem pronikla do tajů stopařiny, kde jsme se pročuchaly ke zkoušce FPr3, společně jsme objevovaly agility, kde jsme běhaly v kategorii LA2. Když začala Bailey stárnout, opustily jsme postupně agility, a o to víc se pustily do obedience, kde se nám povedlo splnit přestup do OB3. Dosáhly jsme spolu i titulu Master of Dogdancing 1. Co ji ale vystihovalo nejvíce, potřeba neustále něco nosit... hračky, šišky nebo i jen lístečky. Milovala děti...

>>> VÍCE O BAILEY <<<

CINDY
* 1.6.1997 + 25.2.2011
    Mým prvním psem byla labradorka Cindynka, výborně motivovatelná na pamlsky, později i na hračky. Díky ní jsem propadla psím sportům, nejvíc sportovní kynologii. Cindy měla moc hezkou poslušnost, byla spolehlivý stopař, pro zábavu jsme se bavily i obranami. Krom poslušnosti zvládala i dost triků, a v době, kdy k nám přibily borderky, učila se překonávat i agility překážky.
    Byla sice "pouhý bezpapírák", ale pro mě úžasný pes... mazlivý, společenský, nekonfliktní, milující děti. Pro mě byla partačkou, která mě provázela téměř všude, absolvovala s námi spoustu čundrů a do posledních dnů mi byla věrným kamarádem.

DON´T WORRY DAJAVERA
* 29.10.2008 + 5.4.2010
    Donee s námi strávila pouze rok a půl svého života, kdy nás přesvědčila, že je to milá fenka, absolutně neagresivní, bezproblémová, suverénka vždy a za všech situací. Vynikala až neuvěřitelnou ochotou spolupracovat, bavilo ji snad vše, hlavně že se mi mohla zavděčit.
    5.4.2010 v podvečerních hodinách jsem ale dostala telefonát, že je Donee od rána nezvěstná. Tím, že píšu v minulém čase, nemusím ani říkat, že se Donee stále ještě nenašla. I po té době bych byla vděčná, kdyby se naše mourinka vrátila zpátky domů, spala každou noc u mých nohou a já si tak mohla přestat vyčítat, že jsem ji dala z ruky...