CINDY
* 1.6.1997 + 25.2.2011
    Mým prvním psem byla labradorka Cindynka, výborně motivovatelná na pamlsky, později i na hračky. Díky ní jsem propadla psím sportům, nejvíc sportovní kynologii. Cindy měla moc hezkou poslušnost, byla spolehlivý stopař, pro zábavu jsme se bavily i obranami. Krom poslušnosti zvládala i dost triků, a v době, kdy k nám přibily borderky, učila se překonávat i agility překážky.
    Byla sice "pouhý bezpapírák", ale pro mě úžasný pes... mazlivý, společenský, nekonfliktní, milující děti. Pro mě byla partačkou, která mě provázela téměř všude, absolvovala s námi spoustu čundrů a do posledních dnů mi byla věrným kamarádem.

DON´T WORRY DAJAVERA
* 29.10.2008 + 5.4.2010
    Donee s námi strávila pouze rok a půl svého života, kdy nás přesvědčila, že je to milá fenka, absolutně neagresivní, bezproblémová, suverénka vždy a za všech situací. Vynikala až neuvěřitelnou ochotou spolupracovat, bavilo ji snad vše, hlavně že se mi mohla zavděčit.
    5.4.2010 v podvečerních hodinách jsem ale dostala telefonát, že je Donee od rána nezvěstná. Tím, že píšu v minulém čase, nemusím ani říkat, že se Donee stále ještě nenašla. I po té době bych byla vděčná, kdyby se naše mourinka vrátila zpátky domů, spala každou noc u mých nohou a já si tak mohla přestat vyčítat, že jsem ji dala z ruky...