jméno dle PP:Dazzling Flash
of Silent Storm
CEA:N/N - DNA normal
TNS:N/N - DNA normal
narozen:1.2.2014NCL:N/N - DNA normal
číslo zápisu:CMKU/BOC/7834/-14/14    MDR1:N/N - DNA normal
mikročip:276096909288995IGS:N/N - DNA normal
chovnost:CHOVNÝ PESSN:N/N - DNA normal
výška:55,5cmGG:N/N - DNA normal
délka:57cmRS:N/N - DNA normal
DKK:A/A (107°, 108°)EAOD:N/N - DNA normal
DLK:0/0DOV:negativní (7.9.2023)
OCD:freezuby:plnochrupý
spondyloza:freeskus:nůžkový

IMPORT NĚMECKO

    MY DOG DNA: kompletní panel testovaných nemocí normal

    Stejně jako ostatní naši pejsci, ani Dazzi k nám nepřibyl jen tak, ale mělo to svůj důvod :-). Tatínkem našich odchovů A a B je Gingerbell Zio Frank „Deep“, který mi prostě a jednoduše učaroval svou povahou, svým projevem a drivem, ale i svým vzhledem. Přála jsem si po něm získat NEmerle fenečku, ale bohužel, ani v jednom vrhu mi nebylo přáno. A tak se stalo, že s odstupem nějaké doby se vyskytla možnost získat Dazziho, jehož babičkou je Deepova sestra… a tak k nám přibyl Dazzíček :-).
    Dazzi mě prostě a jednoduše baví! Doma miloučký mazel, ale jakmile je na obzoru nějaká aktivita, nikdy neřekne ne! Má stejně tak rád běhací aktivity, jako práci hlavou, a co mě nejvíc těší, jakmile spolu pracujeme, okolní svět přestává existovat :-).
    Původně jsem Dazzimu plánovala kariéru výhradně agility pejska, ale postupem času mě natolik začalo bavit jeho šprťáctví, že jsme se pustili do obedience, a shodou náhod i do dogdancingu. Nějaké úspěchy již máme za sebou, a moc doufám, že další nás ještě čekají :-).

Zkoušky:LA1, LA2, LA3, OB-Z, OB1, OB2, OB3, MD1, MD2, DwD1, DwD2, F1, F2, HtM1, HtM2, ZOP, ZZO, BH, ZVOP, RO-Z, RO1, RO2
Výstavy:VD2
Tituly:Master of Dogdancing 1. stupně
Master of Dogdancing 2. stupně